| CojocaruMarius240519 a întrebat:

Ginecologii se excita cand controleaza pacientele?

12 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu că nu sunt din ăia ca tine care au văzut păsărici doar în filmele por.n.o.

| Celcestietot a răspuns (pentru T0T):

Dar nu pot sa fie si dansii verguri?

| Celcestietot a răspuns:

Ce au in comun ginecologii si artisti tatuatori? Sunt si ei oameni laughing

| T0T a răspuns (pentru Celcestietot):

Pot să fie, dar măcar au experiență în a vizualiza și a atinge.

| Celcestietot a răspuns (pentru T0T):

Da, pe parcurs capata, dar iti dai seama cat de greu a fost la inceput pentru ei?

| ShaOfHatred a răspuns:

Ai sub 16 ani, nu?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Evident ca nu.

În general, nu.
Depinde de pacientă, există excepții.
Uneori pacienta poate să fie partenera. Sau o colegă de muncă. Și atunci da, totul e posibil.

| T0T a răspuns (pentru Celcestietot):

Presupun.

| Celcestietot a răspuns (pentru DoarBogdan):

Evident ca nu in cazul celor care si-au abandonat umanitatea laughing. Chiar asa crezi ca nu au deloc o mica scanteie acolo?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Celcestietot):

Eu asa sper laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru DoarBogdan):

Haide sa speram impreuna atunci.