| ÈριcĿ a întrebat:

Greşit/discutabil? WTF!? Ce s-a întâmplat cu stupid?

7 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Nu stiu! dar imi e dor de el sad

Apache
| Apache a răspuns:

Se pare ca adminii au considerat ca fiecare user TPU este un maniaco-depresiv care se sinucide daca vede distinctia de stupid...
http://www.TPU.ro/blog/?p=2755

| hideaway a răspuns:

Lol. Acum te-ai trezit?
E de aproape o lună. Cu dragul nostru »stupid«, s-a întâmplat ce s-a întâmplat. Adminii au considerat că votul »stupid« este o jignire, bla, bla, bla...
Asta e. O seară frumoasă.

| alexandrandrei23 a răspuns:

Pai stupid era preferata mea"cryingimi pare rau ca a disparut

| RMG35 a răspuns:

A plecat in vacanta.rolling on the floor

| Tweetymrrr a răspuns:

L'au concediat. Şi ca să nu fie suficient, pe lângă "greşit" au pus "discutabil". E o chestie tare tâmpită, dar nu mă mai uimeşte. După faza cu ignoratul, trebuia să urmeze ceva de genu'.

| ÈριcĿ explică (pentru hideaway):

Scuză-mă,dar eu mai am şi şcoală ( :.