| Elly4all a întrebat:

Hai sa facem o compunere fiecare vine cu o fraza. poate iese cevalaughing.incep eu:."O lacrima se scurge pe chipul ei duios, plecand capul in jos ea cade alene in >amintiri.next big grin

41 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

...Cand era in toiul discutiilor, vecinu' de la trei incepu sa sparga peretii cu bormasina cu percutie...

| Silvia a răspuns:

S`a dus si s`a spalat pe dinti big grinlaughing..pt a avea respiratia fresh si sa se poata sarutalaughing

| SweetCandy a răspuns:

Un ragait suspect de la portia de mici p care o savurase cu o zi inainte la un butic impreuna q prieteniilaughing

| SweetCandy a răspuns:

Amintirile k amintirile, insa uitase de in sufragerie...biata bause toata sticlka de suc si mai avea un pic si se sufoca fiind claustrofoba...rolling on the floor
cand vazu scena el gadnii...rolling on the floor

| SweetCandy a răspuns:

Foata care...era de fapt psihiatra...deci...rolling on the floor

| SweetCandy a răspuns:

Amintirile k amintirile,insa uitase de in sufragerie...biata bause toata sticlka de suc si mai avea un pic si se sufoca fiind claustrofoba....rolling on the floor
cand vazu scena el gadnii...............rolling on the floor

HepHap
| HepHap a răspuns:

... dar era prea tarziu. Nerusinatele miasme din respiratia sa il dadusera de gol: mancase ceapa!

| gabitza05 a răspuns:

... sperand la ceva mai bun...

| gabitza05 a răspuns:

... dar a intervenit ceva.

| gabitza05 a răspuns:

...la psihiatrie unde s-a intalnit cu fosta...

| Elly4all explică:

@nebundupatine, fa-o tu mai horrorwinking

| Elly4all explică:

Haide mai continuati ca nu e sfarsitcrying.

| Elly4all explică:

Bah nu fi bulangiu spuse el hotarat politistului.nu vezi ca ma grabesc la spital? si politistul revoltat spuse:

| sorin a răspuns:

Si mai e o speranta, dar ea cand vine se i a de tine...

| Shery a răspuns:

... dar cum o iubea, se gandi cum sa o faca fericita. Si gasi solutia:...

| Shery a răspuns:

...si cum ambulanta nu prea venea ( ca deh, traiau in Romania), scoase el Ascari KZ1 si in 15 minute erau la spital... la Bucuresti... si locuiau in pitesti... laughing

| Shery a răspuns:

...si cum ambulanta nu prea venea ( ca deh, traiau in Romania), scoase el Ascari KZ1 si in 15 minute erau la spital... la Bucuresti... si locuiau in pitesti... laughing

| Shery a răspuns:

...dar cum o iubea, se gandi cum sa o faca fericita. Si gasi solutia: ...

| Shery a răspuns:

...si cand a vazut ce "buna" (la suflet, evident) s-a facut fosta, a lasat-o pe actuala in spital si i-a zis fostei:
-Iubito, hai sa fugim, nebunii fac nebunii! :X

| ellene a răspuns:

Apoi simti o respiratie rece in ceafa... era :...

| marry a răspuns:

... zise el suparat...

| marry a răspuns:

...cred ca au fost expirati micii astia.sa ii anunt si p restul, gandea el...deschide mess-ul si le da un buzz... apoi fac o conferinta...

| marry a răspuns:

...cheama o ambulantahee hee

| marry a răspuns:

Se referea la politista care se indreta spre el... dupa cateva minute afla ca la prins radarul si trebuie sa plateasca amenda laughing

| marry a răspuns:

.inca nu ai aflat cat ai amenda...

dupa ce a aflat a fost internat de urgentahee hee

| marry a răspuns:

...chiama o ambulanta hee hee

| yadora a răspuns:

Baaaa... voi cum sati cu micii ...eu sunt deja galbejit ca stau pe buda din 5 in 5 minute...

| Ellena a răspuns:

Ce se intampla aici? spuse el...

| Ellena a răspuns:

Ce se intampla aici? spuse el...

| kayan a răspuns:

... sfarsit.