| LanguageMaster a întrebat:

Hainele foarte scumpe și încălțămintea foarte scumpă te fac mai atractiv pentru femei?

11 răspunsuri:
| BumiWolfie15 a răspuns:

Depinde de ce fel de femei vrei să atragi.

| FOG92 a răspuns:

Daca nu te ajuta fatau categoric NU

| Werrich a răspuns:

Nu, trebuie să ai vrăjeala lui Tzancă Uraganu și fizicul lui Dorian Popa.

| Cristian226 a răspuns:

Eu ca bărbat sunt mai atras de femeile îmbrăcate mai simplu decât de cele care poarta un tricou cu firma mare pe el și niște încălțăminte tot la fel. Ca sa îți răspund la întrebare sunt de părere ca pentru anumite femei da dar pentru altele nu.

| LanguageMaster explică (pentru Cristian226):

De ce nu îți plac femeile îmbrăcate scump?

| Cristian226 a răspuns (pentru LanguageMaster):

Nu ma atrag. Mi se par prea scoase în evidenta de firma de pe tricou, bijuteriile scumpe, machiajul excesiv. Majoritatea se machiază excesiv. Cele îmbrăcate mai simplu mi se par mai naturale. Depinde acum ce firme le consideram scumpe iar dacă un om se îmbraca mai simplu asta nu înseamnă imediat ca este sărac și nu își permite haine mai scumpe.

| yooshi a răspuns:

Nu.Conteaza stilul, cum porti haina, cum o accesorozezi, nu pretul hainei.Sa ai haine scumpe nu inseamna sa ai stil

| yooshi a răspuns (pentru yooshi):

Accesorizezi**

| mgtow a răspuns:

Da ajuta sa creada ca are bani

| Emma30555 a răspuns:

Nu neapărat scumpe, dar sa fie la moda și cu gust, sa ți stea bine și sa ți se potrivească, sa te simți și tu bine în ele

| MirceaStoica a răspuns:

Da,te ajuta daca ai chef sa spargi bani pe materialiste