| HellGirl666 a întrebat:

✞ Happy Halloween❣ Cum sărbătoriți această zi?

16 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Mănănc și dorm. Eventual trec și pe la toaletă.

| MadRaven a răspuns:

Bună,
Eu nu sărbătorec Halloween. Am dat cadouri la profesori, atât.
O să fac ce fac în fiecare i.
Tu sărbătoreşti?
Să ai o zi faină! happy

| Niiiicu a răspuns:

Stand acasalaughing

| Doηηa a răspuns:

Citesc o carte.
Nu am timp de prostii din astea!

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce mi as pierde timpul cu o chestie importata de la americani pentru profituri a micilor comercianti?

| gingergirl1 a răspuns:

Nimic neobisnuit! Nu prea o sarbatoresc! Poate doar cu o placinta de dovleac laughing

| TheUnforgivenIII a răspuns:

Happy Halloween și ție. Păcat că în România nu se sărbătorește, e o sărbătoare chiar interesantă. Mie cel puțin mi-ar plăcea să o sărbătoresc, dar tot ce am făcut azi pentru Halloween a fost să port un tricou pe care scrie: "Can I use your face for Halloween?" și să-mi aduc cu mine la școală un șarpe de cauciuc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-i aia Halloween?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergem in cimitir un pic mai tarziu sa jucam jocuri horror.

| BelieberForJustinBieber a răspuns:

Buna! halloween fericit!
pai eu am fost azi la scoala si nu ne-a lasat sa ne mascam sadsadsad
dar daca ar fi fost halloween-ul sambata as fi sarbatorit acasa cu prietenii organizand o petrecerehappyhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Duucu):

Mă cam copiezi...

| Duucu a răspuns:

De la tine am învățat.

| Sociopat a răspuns:

Muzica,jocuri,mancare si somn cand imi vine.Ca in fiecare zi.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Am facut petrecere la scoala! Pot sa zica ca a fost cea mai perfecta petrecere de pana acum big grin!

| Foxyyyy a răspuns:

Din moment ce nu exista Halloween la noi, nu sarbatoresc nicicum.

| RobertKilleur a răspuns:

Merg cu prieteni mei tarani la colindat