| Love06 a întrebat:

Heeelp! Am o problema ce ma framanta de mai de un an : apreciez un rocker, imi place muzica lui enorm de mult.Anul trecut m-am uitat la pozele lui,mi le-a placut dar acum le-a pus pe privat si mi-e dor sa le mai vad! In plus,din curiozitate(stiti cum e), sunt curioasa foc cati ani are rockerul.Am 15 ani.Eu as dori din toata inima sa vorbesc cu el,asa cum vorbesc si altii.Dar prin mesaje,ca sa am timp sa dau la Google Translate,ca el vorbeste engleza si eu romana si nu ne-am intelege daca am vorbi fata in fata! Ce-i drept ca stiu ceva engleza dar nu pot vorbi asa,fata in fata. Daca as vorbi cu el(prin mesaje,evident!) l-as aprecia, l-as intreba cati ani are si multe altele.Credeti-ma va rog,sunt disperata,vreau sa fac asta cu orice pret! DISPER! Va rog mult sa ma intelegeti!

2 răspunsuri:
| Yaesmin a răspuns:

Pozele alea nu le mai poți vedea niciodată, dar poți intra pe Google si să scrii numele lui, poate îl găsești.
Oricum eu zic sa stai liniștită ca o sa îți treacă. Acum ești micuța.Crezi ca el are timp să vorbească cu tine? Nu-l interesează persoana ta.

| Love06 explică (pentru Yaesmin):

Dar vreau cu orce pret sa ii scriu! De altii cum are timp si cum il intereseaza de restul fanilor? O voi face draga mea pentru ca sunt fana lui si se bucura daca il apreciez.