| anonim_4396 a întrebat:

Heei! Am 2 prietene care la scoala sunt ok...adica una dintre ele este foarte desteapta, eu sunt la mijloc, iar cealalta este mai prostuta...ei, mama lu' x (ce mai jos.) da mereu mita, si vine la profesori cu pungi, ca sa-i sidice media. Si ma face sa ma simt prost cand x ia note mai mici decat mine, si totusi, ii ies mereu mediile mai mari ca ale mele.
Stiu ca ea vrea sa intre la cosbuc, dar nu are sanse, si totusi v-a da mita ca sa intre si v-a intra, iar eu voi cea mai proasta din grup...nu mai stiu ce sa fac.crying
Dau funda pentru ajutor...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce e de facut? Invata ca sa nu fi cea mai proasta din grup, nu te mai supara aiurea, cand o sa fi la liceu au sa vada profesorii capacitatile fiecarui elev

| YaoiPerfection a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma ajuti...sad