| Loly83 a întrebat:

Hei, am dat cerere cuiva de 6 luni si inca nu a dat nici ignor nici accept, ce inseamna asta? Ca nu ii apare cererea sau ce? laughing FUNDA

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu vrea sa-ti dea accept dar nici nu vrea sa te raneasca dandu-ti respins.

| corbulalbrosu a răspuns:

Poate fi si una si alta. De ce nu incerci inca o data. Nu te costa absolut nimic.

| Loly83 explică (pentru corbulalbrosu):

Prin ce te referi la ''si una si alta''?

| Loly83 explică (pentru corbulalbrosu):

Prin ce te referi la "si una si alta"? Mentionez ca am incercat de vreo 3 ori laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

îi apare, dar nu vrea să dea accept. nu mai insista că n-are rost.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu te doreste ca prieten!
Cand iti da accept, apare la notificari x ti-a acceptat cererea de prietenie.La fel si ti-ar respingere. Probabil nu a vrut sa te superi!
Acel user e activ, a mai postat de atunci?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Loly83):

Nu ai specificat ca ai mai incercat sa intri in contact cu el si ulterior si inca de 3 ori. In aceasta situatie inseamna ca adopta forma de ignorare tacita cu scopul de a nu te supara prin transmiterea unui refuz ferm.