| lalaballet a întrebat:

Hei! Daca ai putea vota orice user, pe care l-ai vota si de ce?

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Pe @Apache pentru el mai ca lumea user.
Baftă!

| AnimatedSignature a răspuns:

Pe Nelul, te ajută fără să-i ceri, etc.

| greyhound a răspuns:

Efzy pentru ca-i caterincoasa si pe Cosmin86, profesorul

NOname
| NOname a răspuns:

La ce? "Cel mai neinspirat", "cel mai bizar", "cel mai prefăcut", "cel mai plictisitor"...?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Am votat o pe Grece, de ce? Deoarece are cele mai frumoase răspunsuri.

| OnuOnulică a răspuns:

Cei mai buni useri de pe TPU.
1.neluL
2.Apache
3.Azure.

Si toti 3 sunt super de treaba.

| Exilee a răspuns (pentru NOname):

NOO HAIDE... Nu ai cum sa fi suparata pe cineva.

* de ce am impresia ca te refereai intr-o (oarecare) masura la mine*

NOname
| NOname a răspuns (pentru Exilee):

Nu mă refeream la cineva anume (ci la inexactitatea întrebării).
Dar acum că te-ai recunoscut, pot să te contrazic...? : ))

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Votezi pe cine... merită! Și eu am votat când a trebuit să votez, și aș vota din nou, și din nou, poate de mii de ori, același user, pe neluL, na! Fiindcă sunt convinsă că-și merită locul.
Asta, vis-a-vis de categoria "cel mai bun"winking
Dar, cum spune și NOname, ar putea exista și voturi (nominalizări) pe alte "categorii"(salutară ideea, deși ar da unora fiori, brrr! big grin)
Oare câți dintre noi iubim adrenalina? : ))

| AtateaConditii a răspuns:

Pe neluL pentru ca da raspunsuri corecte.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru NOname):

Tare astalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Am votat pe domnul @bursuc001.
Te pup!