| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Se merita sa-l cumpar?
http://www.occultshop.biomagikstar.ro/......on_T60.htm

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

330 de lei pe o bucata de 2, 7 diametru laughing), iti dai seama ca nu merita laughing Daca vrei un talisman norocos care sa-ti dea putere ( n-am citit decat titlul ) ia si tu o piatra de pe strada si gandeste-te ca te ajuta la ce vrei tu daca simti nevoia sa crezi in ceva ca sa te comporti ca atare si sa ajungi la un rezultat.

13 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Eu am cumparat acus 7 ani asa ceva si nici nu imparte nici nu inmulteste.Nu are nici o influenta.Infuenta e doar una psihologica daca crezi in ea dar daca eu nu cred nu functioneaza.

| syd a răspuns:

330 de lei ai de

| Staind a răspuns:

Ce stii despre talismanul ala in afara de ce scrie acolo?

| Dismally a răspuns:

Il poti cumpara doar ca obiect decorativ, daca vrei mai mult, daca vrei si ceva efecte va trebui sa iti faci singur un talisman sau sa gasesti pe cineva priceput.

| 私は日本が大好き a răspuns (pentru Dismally):

Il vreau ca obiect decorativ.Nu cred in talismane sau icoane facatoare de minuni laughing)

| 私は日本が大好き a răspuns (pentru Staind):

Da,am citit despre el.

| Dismally a răspuns (pentru 私は日本が大好き):

Asa este bun happy Sunt si talismane/amulete care te pot ajuta intr-o oarecare masura, nu vor face minuni dar o schimbare se va putea vedea.

| LoveSleep a răspuns:

Cu 330 de lei imi fac casă în Ferentari.

| 私は日本が大好き a răspuns (pentru LoveSleep):

In Vaslui laughing

| 私は日本が大好き a răspuns (pentru anonim_4396):

Il voiam ca obiect decorativ, ai dreptate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru 私は日本が大好き):

Dar nici nu arata intr-un mare fel ca sa-si justifice pretul si de banii aia poti sa-ti iei 4-6 tricouri ( 10 la reducere laughing ) si iti scoti banii pentru ca-s mai utile blablabla laughing

| Florentina9210 a răspuns:

Eu nu as da bani pe prostii de genul. Nu cred ca face cine stie ce minune. Si mai dai si atatia bani.
Mi-am luat si eu o data, cand eram mai mica un talisman cica norocos, parca am dat vreo 100 de lei, si nimic. Mi-a parut rau dupa bani, dupa.
Nu merita.
mai bine iti iei un lantisor cu o cruce si esti mai aparat de rele.

| 私は日本が大好き a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa stii ca ai dreptate laughing pot sa-mi cumpar manga decat sa dau bani pe prostia asta, merci laughing