| JustStitch a întrebat:

Hei, TPU! Am cunoscut pe cineva si v-am spus si in intrebarea anterioara de aceasta fata, i-am lut in lantic din argint pe care ar fi trebuit sa il dau dar nu i l-am dat din cauza ei, si a fazelor nasoale pe care mi le-a facut cu florile aruncate, daca i-as fi dat lanticul si facea la fel, cred ca o bateam laughing, glumesc, mi-as fi iesit din minti dar mai bine ca nu am apucat sa il dau. Intrebarea mea este urmatoarea, ce pot sa fac cu lănțicul din argint? P.s ea nu a vazut si nu stia nimic despre lantic

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci ce vrei cu el...candva tot o sa gasesti pe cineva care sa il merite.

6 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Sa mi-l dai mie, desigur.

| Idkidk a răspuns:

Îl poți da unei fete de care-ți place, dacă nu găsești o fată pe placul tău, îl primesc cu cea mai mare plăcere. Trebuie să vorbesc ceva cu tine pe privat, se poate?winking

| JustStitch explică (pentru Idkidk):

Oricand,cu mare placere, poti sa imi scrii si fara sa ma intrebi happy

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pastreaza-l.

| Idkidk a răspuns (pentru JustStitch):

Dar răspunde, că aseară nu ai răspuns şi m-am supărat pe tine. Aştept poza.

| JustStitch explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc pentru încurajarewinking