| Biancays a întrebat:

Hei TPU ce parere aveti de yaoi (gay)? o.O

Răspuns Câştigător
| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

In anime e dragwww♥. In viata reala e cam naspa :(

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O părere foarte proastă, dar tu?

| MaliciousDeath a răspuns:

Daca te referi la tipii care's gay, sa stii ca n-am absolut nimic cu ei.Incerc sa-i accept si cam asta-i tot.

| v1rUsSs a răspuns:

N-am o parere prea buna

| Biancays explică (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Ai dreptate :/ in anime e

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru Biancays):

Stiu puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sexy...in animewinking laughing

| Akumaki a răspuns:

Atat timp cat nu au treaba cu tine si nu te deranjeaza in niciun fel nu cred ca ar trebui sa ai vreo anume parere. Sincer, eu chiar nu am nimic cu ei. Este viata lor si si-o traiesc cum vor. Poate ca noua ne este usor sa-i aratam cu degetul si sa-i batjocorim dar daca asta este fiinta lor de ce trebuie tu sa te impotrivesti lor? Cum exista o gramada de cupluri hetrosexuale ( relatiile intre persoanele de sex opus ) care se iubesc asa pot exista si yaoi. Hetrosexualitatea nu este o regula iar daca un barbat, de exemplu, nu vede nimic special la o femeie in schimb iubeste pe cineva de acelasi sex este strict alegerea lui. Se spune ca dragostea nu cunoaste genurile. Nu putem obliga un barbat sa iubeasca o femeie doar pentru ca asa spune societatea. Serios acum, atat timp cat nu-i vad, nu ma deranjeaza, n-am treaba cu ei de ce sa am o parere rea sau buna despre ei? In acest caz este ca si cum pentru mine ei n-ar exista. Nu sunt pro si nici contra lor pentru ca nu sunt eu in masura si nimeni altcineva sa-i judece in vreun fel. O zi buna va doresc! happy