| Chiorix a întrebat:

La emisiunea de astazi de la Acces Direct cine a caştigat telefonul?

P.S:Voi credeţi că e real? Fundă

Răspuns Câştigător
| WBizzZz a răspuns:

Da, este adevarat. Daca nu ar fi fost atunci Simona Gherghe nu ar fi citit in emisiune un mesaj de la o telespectatoare care a zis ca nu e adevarat, Simona a spus ca premiile se dau pe bune.

6 răspunsuri:
| CristobalMarian a răspuns:

Nu as putea sa-ti zic, pentru ca deocamdata nu am castigat nimic. Doar cei care au castigat pot sa iti zica, dar la ratingul lor, s-ar putea sa fie adevarat.

| Chiorix explică (pentru CristobalMarian):

Mersi pentru raspuns.Dar te-ai uitat să vezi cine a caştigat la emisiunea de azi?

| CristobalMarian a răspuns (pentru Chiorix):

Nu, scuze.

| Chiorix explică (pentru WBizzZz):

Dar tu ştii cine a caştigat astăzi? Sau un site unde pot să văd emisiunea de astăzi.

| WBizzZz a răspuns (pentru Chiorix):

Pai esti sigura ca s-a anuntat castigatorul? inca nu s-a terminat emisiunea?, poti afla de pe facebook

| Cristiiiiiiiiiiii a răspuns:

Nu cred ca e realwinking