| adεLііηa a întrebat:

Hei TPU, Peste cateva zile e ziua tatalui meu si eu nu stiu ce sa-i iau. El implineste 40 de ani si eu chiar nu stiu ce sa-i iau! Ajutati-ma va rog! Eu nu vreau sa-i iau haine pentru ca asta i-am luat de fiecare data si m-am plictisit. Un lucru sau obiect trebuie sa fie de luat pentru barbati. E tatal meu, ajutati-ma pentru ca il iubesc foarte mult.
Ofer funda!

4 răspunsuri:
| TheWorstNightmare a răspuns:

Simplu, nu ii iei nimic! Eu asa fac.

| a1doru a răspuns:

E tatal tau! cum nu stii ce sa-i iei? ia-i portofelul din buzunarul de la haina...rolling on the floor

| adεLііηa explică (pentru TheWorstNightmare):

Ha ha, foarte amuzant! mai taci

| TheWorstNightmare a răspuns (pentru adεLііηa):

Serios, chiar asa fac