| MountainRiver a întrebat:

Hei, TPU, știți vreun anticariat sau magazin de SecondHand cu mileuri și chestii de astea vechi, vintage și ceva mai ieftine? happy Și multe ornamente din astea cu motive tradiționale, m-ar interesa. Însă cel mai mult mileuri din alea de pe timpuri.
Mulțumesc!

1 răspuns:
| Dragobeta a răspuns:

Sunt. Stiu ca sunt. Insa nu in orice oras. La mine nu exista. Dar am vazut prin sudul tarii cate ceva tip consignatia. Nu am cautat in mod special, ce am vazut din intamplare. Presupun ca te referi la mileuri facute din macrame sau crosetate.