| Kiddaxd a întrebat:

^^ Am o întrebare... cei din Turda, ce mai ştiţi de grădina zoologică de acolo? confused Când am fost ultima oară era închis pentru renovare şi peste 2 săptămâni mergem în excursie cu clasa şi am vrea să intrăm şi acolo, dar nu ştim dacă e deschis sau nu. straight face Pe nett n`am găsit numa ceva pus în 2010 şi nu mă ajută. Vă rog...

2 răspunsuri:
| Motanik a răspuns:

Da E deschisa, am o prietena din turda si a zis ca e deschisa, puteti merge. Funda?batting eyelashes

| Motanik a răspuns (pentru Motanik):

Scz e inchisa, acum a vorbith cu o prietena si a zis ca e inchis, scuze.