| aveam14ani a întrebat:

Heii ^^
care a fost cea mai nasoala/jenanta/oribila zii din viata voastra?

daa. n-am ce face. fara raspunsuri handicapate big grin

17 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Cand toti baietii din clasa mi-au vazut chiloteii laughing mi-au ridicat fusta la ziua unei colege laughing

| aveam14ani explică (pentru Konata):

laughing huhh. nasol. laughing

| Konata a răspuns (pentru aveam14ani):

Da, asa-i laughing.

| Savin_Ana-Maria_1988 a răspuns:

Cand am facut podul si s-a intamplat ce i sa intamplta si lui giulika big grin

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Cand mi-a spus dna diriginta sa mai las baietii!laughing
Pa`pa!

| Ana_4223 a răspuns:

Cand eram la scoala si aveam menstruatie, si trebuia sa ma duc la baie sa imi schimb absorbantul, si il aveam in buzunar si tineam de el ca sa nu cada si diriga mea a crezut ca am telefonul si ca ma duc sa vorbesc la telefon, si mi.a scos absrorbantul din buzunar si toti au inceput sa rada parca ar avea 5 ani, desi suntem in clasa a8-a baietii nu prea au minte

| aveam14ani explică (pentru Ana_4223):

Daa. majoritatea baietilor sunt atat de! dee! pff. imaturi

| Ana_4223 a răspuns (pentru aveam14ani):

Da mai ales cei de 14-15 ani cred ca stiu totul si ca pot sa fac totul dar de fapt nu stiu nimic si de facut, cred ca nici bine nu stiu sa se sterga la fund.laughing)

| aveam14ani explică (pentru Ana_4223):

rolling on the floor

caramela
| caramela a răspuns:

Buna Diduuhappy
nu stiu daca e nasoala/jenanta, dar pentru o clipa asa am simtit la acea vreme..eram in clasa a 10 a si un tip din scoala, a venit cu bicicleta, eram un grup de fete si am pus pariu cine se urca pe portbagajul bicicletei din mers, eu mai facusem acest experiment si imi reusise, dar de data asta nuhee heece sa zic, ca am capatat o julitura de mai mare frumusetea iar restul se uitau cam ciudat, dar cand au vazut ca e de rau, a venit si m-a luat in brate un coleg si m-a dus la cabinetul medical...
O zi frumoasa sa ai de Mos Niculaehappy

| darrio2007 a răspuns (pentru OaNaArEcOnTpEtPu):

Si? Chiar ai de gand sa faci asta?

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns (pentru darrio2007):

Pai..Nu prea pot face asta.Chiar daca vreau!

| darrio2007 a răspuns (pentru OaNaArEcOnTpEtPu):

Ok.Imi place raspunsul tau.Ti-as da o funda dar nu pot.As agata-o eu direct pe pieptul tau.

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns (pentru darrio2007):

Eii multumeesc oricum!

| Afãrinツ a răspuns:

HEHE la mine n-au fost decat oribile! Mi-au murit ambii parinti, am fost despartita de fratele meu cand m-a adoptat alta familie si au murit parintii adoptivi intr-un accident de masina. nu prea am avut jenante, DAR NASOALE SI ORIBILE MEREU!

| aveam14ani explică (pentru Afãrinツ):

Huh? sincer. nu prea cred.
dac-o fi asa imi pare rau pentru tine.big grin