| cummacheama a întrebat:

Heii TPU. as vrea sa va cer si voua o parere. am 15 ani si am fost cam 8 luni cu un baiat dar acum el este cu altcineva iar cand ma vede incepe sa se mozoleasca cu acea fata -.-. oricat de mult as incerca sa nu imi pese. eu chiar am tinut la el si nu stiu ce sa fac ca sa il uit. sau macar sa nu imi mai pese. P.s : dau funda happy

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

El probabil stie ca mai ti la el si incearca sa te faca geloasa...il vei uita cand te vei indragosti din nou

| cummacheama explică (pentru mona):

Da, dar de ce ar incerca sa ma faca geloasa? -.-

| andreiiiukuuu a răspuns:

Hai la mine te fac eu sa scapi de ellaughing hehehhe.

Glumeam! ia-ti alt prieten.

| mona a răspuns (pentru cummacheama):

Probabil inca mai tine si el la tine

| suMRed34 a răspuns:

El se "mozoleste" cu fata aceea tocmai pentru ca isi da seama ca pe tine te afecteaza. Sunt oameni carora le place sa ii vada pe altii suferind, eu te sfatuiesc sa incepi sa te imprietenesti si tu cu baieti, poate vei ajunge sa te indragostesti de alt baiat si atunci il vei uita. De pasat nu ar trebui sa iti mai pese, pentru ca daca ar fi tinut la tine in trecut cu adevarat nu ar fi putut sa se sarute cu alta fata in fata ta dupa 8 luni. Parerea mea, sper sa te ajute cu ceva si sa treci repede peste pentru ca nu merita :*