| lc13cm3 a întrebat:

Heiiiy! Vreau si eu niste idei de intrebari: a) Serioase. b)Normale. c). SPpontante

Răspuns Câştigător
| dede_2928 a răspuns:

A) Ce tema am avut la mate
Avem matematica azi?
La cat intram?
Facem scoala azi?
Nu stiu de tine, dar pentru mine sunt foarte serioase laughing
b)Care e culoarea ta preferata?
Cati ani ai?
Ai invatat la x?
O cunosti pe y?
Mergi la z?
Cati ani ai?
c) Cu cat gel ti ai dat in cap?
Cand te ai trezit si te ai privit in oglinda ti a placut ce ai vazut?
Cat face 2+2?

Sper ca te am ajutat. au fost primele care mi au venit in minte laughing. Funda? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| lc13cm3 explică (pentru dede_2928):

\laughing :* in afara de alea laughing (la cele serioase)

| BTWIN a răspuns:

Esti foarte proasta, grasa si faci umbra pamantului degeaba.De asta stai tu pe net? Sa pui niste intrebari la fel de penibile ca tine? M-ai umplut la notificari cu prostiile tale!