| anonim_4396 a întrebat:

Ce gen de muzica ascultati si care este cantaretul/cantareata preferata?

Răspuns Câştigător
| Speed99 a răspuns:

Rap, dar urasc sa-l numesc asa ca acum orice cct care rimeaza e "rap".

Artistul preferat e Witt Lowry, fara dubii. Probabil nu-l cunosti, e underrated rau.

Tu ce gen preferi?

105 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Muzica clasica. Frank Sinatra / Adele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eram sigura ca primul raspuns o are si pe Adelelaughing

| RAY a răspuns:

Tu esti in avatar? imi place orice piesa frumoasa, nu ma intereseaza genul muzical

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E vina mea ca e o cantareata de nota 10? Si una din putinele care canta mai bine live? Nope.

| whatevernvm a răspuns:

Rock

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Da, eu sunt. Aveam aceeasi poza cand vorbeai cu minelaughing

Ce zici de asta:

https://youtu.be/DgB8Dmumgaw

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

10+

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Franceza nu e limba mea prefera din pacate, roscata frumoasa esti

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Speed99):

"Let me know" e preferata mea..de la el

Imi plac aproape toate genurile

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Uuuu

Care-i melodia preferata?

| Speed99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai... sunt in soc. Deci tu ai auzit de el de una singura? E prima data cand intalnesc un roman care a auzit de Witt.

Visez? laughing
Si cate melodii iti plac de la el? Il asculti frecvent?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Saptamana asta roscato. Hai ca mor de la suspans.

| Bacemi a răspuns:

Ascult mai multe genuri însă marile pasiuni sunt baladele rock și hiturile vechi din muzica internațională. Jacques Brel e artistul meu preferat în materie de muzică.
https://www.youtube.com/watch?v=ovPwUihaVdE

| whatevernvm a răspuns:

Am câteva melodii preferate. Stairway to heaven de la lz, on every street și your latest trick de la dire straits, soldier of fortune de la deep purple

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Scz, jucam lol. Nu voiam sa te țin în suspans

| OldSoul a răspuns:

Cel mai adesea ascult Hiphop, in rest ascult mai toate genurile unele mai des, altele mai rar, si unele aproape deloc.

Cat despre cantaretul preferat, greu de spus, nu prea am preferinte, dar sa zicem ca ar fi El Nino.

| Drimmero a răspuns:

Nu am gen preferat, ascult mai de toate, nici artisti preferati nu am.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Dezamagit total.Ca joci jocul ala nu de melodie.

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te bagi și tu la un lol cu mine?smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Nope. Sunt ocupat. Hahalerul ala de Arsenal iar se simte atacat si face pe violatul si ma bucur mai mult sa fac misto de el decat sa ma joc porcaria aia cu tine. sorry.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Pe dracuu. Zi ca nu trebuie sa ne intereseaza pe noi ce asculti tu sau ce artisti preferi tu, ca asa le dai acum. Fii macar sincer, ce dracu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Mercihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

N-am mai auzit-o pana acum

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai c-o iei pe aratura, ba, cred c-ai baut mult din petrol sau ti se trage de la noptile alea neadormite.

Uite ce ascult eu :
https://www.youtube.com/watch?v=p7ZsBPK656s
https://www.youtube.com/watch?v=J2X5mJ3HDYE
https://www.youtube.com/watch?v=__CRWE-L45k
https://www.youtube.com/watch?v=ux8-EbW6DUI

| PersonajFictiv a răspuns (pentru Speed99):

Am ascultat si eu witt, ivan b, etc.
Si mai stiu o fata, deja sunteam prea multi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Ai postat doar ca am facut misto de tine, fii barbat macar si accepta adevarul. Da edit si sterge melodiile, tot faci pe misteriosul macar fa/o pana la capat.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred asta, sincer esti o roscata frumoasa, ceea ce mai frumoasa de pe TPU

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Speed99):

Teoretic, practic si de drept...fratele meu mi-a spus de ellaughing

Momentan 3melodii sunt in sufletul meu:let me know, like i do, ladders(sper ca nu am gresit titlurile)

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Macar piesa asta transmite ceva
https://www.youtube.com/watch?v=RlxSYt9MBC8