| anonim_4396 a întrebat:

Ce gen de muzica ascultati si care este cantaretul/cantareata preferata?

Răspuns Câştigător
| Speed99 a răspuns:

Rap, dar urasc sa-l numesc asa ca acum orice cct care rimeaza e "rap".

Artistul preferat e Witt Lowry, fara dubii. Probabil nu-l cunosti, e underrated rau.

Tu ce gen preferi?

105 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Bacemi):

You're welcome

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Iese scandallaughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Https://www.youtube.com/watch?v=kqId-XejavA
cand eram mic piese de genul erau la maxim in curte, azi oamenii nu se mai distreaza ca inainte, parca numai au chef de viata, numa depresivi vad, emo

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Of saracuta de tine, te am speriat, isi bate inimioara cand vorbesti cu mine

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Piesele de atunci erau bune...acum vorbesc despre cum sa iti omori dusmaniilaughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa e

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Te certi cu drimmero mai nou? nu am vazut, ce s-a intamplat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

happy cu sigurantalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Face pe Casanova cel misterios. Mor fetele dupa el si mi/e tare ciudaaa crying

| GoldenZenith a răspuns:

Di tăti genurili, gagico!
Cat despre cântăreți, am mai multi : Jessie J, Whiz Khalifa (nu întreba!), Skillet (trupa), Nina Simone, John Legend, Lara Fabian etc etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

,lana del rey, nimeni altul, kazi ploae, eminem, de toate ascult, aproape.

| Bacemi a răspuns (pentru anonim_4396):

Îmi place mult și Aznavour. E pe doi după Brel. Dar cred că de fapt amândoi sunt pe 1. Depinde de stare. https://www.youtube.com/watch?v=pzvqwJaUcuY

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Bate, bate

Daca nu batea, nu iti mai scriam acumhappy

| Bacemi a răspuns (pentru Kaℓi):

Știam că e cineva care mi-a zis la un moment dat de Brel că se bucură că mai e vreun român să îl asculte. Acum ceva ani buni. Acum îmi dau seama că tu erai. Big hug! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GoldenZenith):

Jessie j

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Bacemi):

Ii punem pe toti pe locul 1

| Kaℓi a răspuns (pentru Bacemi):

Nu-mi amintesc, dar e posibil happy

| AFR81 a răspuns:

Ascult cam orice. Artistul meu favorit e Chris Martin.

| ShaOfHatred a răspuns:

Imi place sa ascult rock, metal. Si artistul meu preferat e Marilyn Manson.

| TheB0y a răspuns:

Muzică gen Guță, Țancă, Ghiță Munteanu, Iggy Azalea, GOLANI, Satra B.E.N.Z. El Ninio, Vlad Dobrescu, El Negro, Andra, dar și Rock Metal din acela instrumental cu chitară bass, fără voce.
Totul ține de dispoziția pe care o am la momentul respectiv, de exemplu dacă beau 300 de votcă mă simt mai bine când ascult muzică țigănească, dar când sunt în mașină ascult mereu doar rock și muzică de club...
Acum na, mai sunt și din ăștia care spun că nu ascultă manele, că maneaua este pentru inculți și etc dar la ei în casă lălăie salamu de dimineață până seara happy

| HadesSs a răspuns:

Rapul imi curge prin vene...am crescut pe Eminem, iar acum prefer Sisu si Puya, Rappa, etc...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TheB0y):

Nu la toti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru HadesSs):

Ai un prieten mai sushappy

| HadesSs a răspuns (pentru TheB0y):

Ce e trist e ca l-ai pus pe Guta langa Vlad Dobrescu...

| deeeaqq a răspuns:

Ascult aproape orice.
//
Dua Lipa, Russ, The Weeknd, Shawn Mendes, G-Eazy, Camila Cabello, etc etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru deeeaqq):

Shawn ^^

| OAly a răspuns:

Muzica pop. Am multi cantareti preferati. Nu pot alege doar unul. Ar fi incorect.

| Anngela a răspuns (pentru anonim_4396):

10++

| Anngela a răspuns:

Eu ascult trap iar cantaret cantareata preferata nu am! 1

| Anngela a răspuns:

Keys N Krates - Dum Dee Dum (JiKay Remix) [OFFICIAL]