| anonim_4396 a întrebat:

Ce gen de muzica ascultati si care este cantaretul/cantareata preferata?

Răspuns Câştigător
| Speed99 a răspuns:

Rap, dar urasc sa-l numesc asa ca acum orice cct care rimeaza e "rap".

Artistul preferat e Witt Lowry, fara dubii. Probabil nu-l cunosti, e underrated rau.

Tu ce gen preferi?

105 răspunsuri:
| TheB0y a răspuns:

Muzică gen Guță, Țancă, Ghiță Munteanu, Iggy Azalea, GOLANI, Satra B.E.N.Z. El Ninio, Vlad Dobrescu, El Negro, Andra, dar și Rock Metal din acela instrumental cu chitară bass, fără voce.
Totul ține de dispoziția pe care o am la momentul respectiv, de exemplu dacă beau 300 de votcă mă simt mai bine când ascult muzică țigănească, dar când sunt în mașină ascult mereu doar rock și muzică de club...
Acum na, mai sunt și din ăștia care spun că nu ascultă manele, că maneaua este pentru inculți și etc dar la ei în casă lălăie salamu de dimineață până seara happy

| anonim_4396 explică (pentru TheB0y):

Nu la toti.

| HadesSs a răspuns (pentru TheB0y):

Ce e trist e ca l-ai pus pe Guta langa Vlad Dobrescu...