| Latinmoon a întrebat:

Hey baieti!
Preferati fetele cu parul scurt sau mai lung? happy
Ce parere aveti despre acest aspect? tongue

19 răspunsuri:
| AngelHugz a răspuns:

Pai..eu sunt fata, dar cred ca fetele cu parul lung arata mai bine (poate pentru ca sunt una dintre ele...laughing )

| adisuper a răspuns:

Dacă este vorba de plăcut d.p.d.v. fizic zic fetele cu părul lung(foarte lung) şi în special roşcate laughing.De ce? Nu ştiu sigur, gusturile nu se discută.

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Eu prefer fetele cu parul lung.

| MioaraParalescu a răspuns:

Mie imi place sa fie chele.

| SerafimHD a răspuns:

Nu f lung... pana la umeri mi se pare ok.

| Amadeos a răspuns:

Pai sa fie un mar mai lung pina la (sutien) big grin adica nici pina la umeri ca e scurt din pacate
Si sa aiba un volum foarte mare big grin

| Cybertron99 a răspuns:

Sincer cele cu parul lung sau mediu spre lung. Cele cu parul scurt par mai baietoase si, nu comentez, dar totusi nu sunt chiar atat de atragatoare ca cele cu parul lung.

| FcDb_Teo_1995 a răspuns:

Lungbig grin

| unknownn a răspuns:

Depinde care par. Parul pubian banuiesc, ca altfel nu postai la categoria asta. Pai imi plac cele fara laughing

| muziQue a răspuns:

Cele cu parul lung... sunt mai sexi...

| LolaLollita a răspuns (pentru unknownn):

rolling on the floor)

| Latinmoon explică (pentru unknownn):

Parul din cap rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))

| Latinmoon explică (pentru LolaLollita):

Ce mai razi tubatting eyelashes

| lpavel a răspuns:

O fata sa aiba parul lung, e mult mai frumoasa asa!

| FucktheSystem a răspuns:

Frumusețea nu depinde de păr, ce naivi sunteți. O fată frumoasă e superbă și cu părul scurt și cu el lung. Dar oamenii preferă în special părul lung pentru că ascunde defecte, în schimb păr scurt nu pot să poarte multe fete că ori par băiețoase, ori le ies anumite defecte în evidență, dar fetele frumoase pot să aibă părul oricum, sau chiar să fie chele, nu e relevant.

| Grin a răspuns:

Depinde si de aspectul feteiwinking, nu cred ca il va deranja ce lungime ae parul, PS nu-mai nu chealabig grin XD

| lui34luisa a răspuns:

Eu sunt fata si mai bine parul scurt ca sa nu transpire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer fetele credincioase.
Iar daca sunt amandouo credincioase si au acelasi grad de credinta, iar una are parul lung iar alta parul scurt, o prefer pe cea mai inteligenta.
Iar daca au amandouo acelasi grad de evlavie si inteligenta, o prefer pe cea mai frumoasa.
Iar daca au amandouo acelasi grad de evlavie, frumusete si inteligenta, o prefer pe cea cu parul lung. happy

| grab a răspuns (pentru anonim_4396):

Pfiu, si eu care credeam ca mai departe, dupa elevatie, le vei departaja functie de azimuth...winking