| Maryyyaa a întrebat:

Hey. Ce înseamnă când visez ca sunt împreună cu cineva? Pe acel băiat nu îl cunosc pur și simplu mi-a apărut în vis.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Iți lipsește ceva - preocupările zilnice sunt reflectate in ceea ce visezi - aia e clar!

| wildthing a răspuns:

Pff, asa obisnuiam sa caut si eu sensuri ascunse in vise. Daca ai sti tu de cate ori am visat ca sunt cu aceste gagici superbe pe care nu le cunosteam, ca mai apoi, timpul sa-mi demonstreze ca acele vise n-au insemnat nimic, iar pe acele tipe nu le-am intalnit niciodata in realitate, te-ai mai descuraja un pic din a cauta senzationalul in ceea ce e doar banal...un vis si atat.

| JohnnydeFeer a răspuns:

Lipsuri din subconstient.