| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Ce job poți avea într-un aeroport, bine plătit și interesant?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ştii locurile alea pentru taxiuri de la ieşirea din aeroport? E, la nici un colţ distanţă poţi presta diferite forme de "job-uri" pentru a fi bine plătită.

| Michaela89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă nu ai nimic inteligent de zis, mai bine taci. happy Îți sugerez să lucrezi tu acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Michaela89):

Mă bucur că deja te-ai interesat şi ai aplicat pentru un post acolo. Îţi urez succes!

| Michaela89 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Doamne, mi-e rușine că trăiesc în țara asta. Nimeni nu îți mai oferă un ajutor..Anyway, cel inteligent cedează. O seară bună!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Michaela89):

Am cedat încă din răspunsul precedent.

| Happyjump a răspuns:

Stewardesa

| Elvina a răspuns:

Depinde ce iti doresti sa faci. De la pilot la paznic sunt destule job-uri.