| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, tocmai am suferit un soc, am citit ca Lora a fost casatorita cu Dan Badea. Nu imi explic ce naiba a vazut Lora la uratul si piticul de Badea? Voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Bine că si-a revenit si l-a inselat cu prietenul lui cel mai bun.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Kolors):

Ai de grija pe cine faci maimuta. DORIAN POPA este un barbat frumos si bine lucrat in comparatie cu dan badea

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Bani ce sa vada altceva, chelia lui

| ItIsAlright a răspuns:

Nu mai jigni atat. La momentul acela poate chiar i-a placut compania si felul lui de a fi, nu fizicul neaparat. Si nu poti sa zici ca e chiar atat de urat. Mai lasa hate-ul. Probabil esti doar frustrat ca una ca ea s-ar putea uita la unul "urat si pitic" si nu la tine sau la cineva mai atractiv. E clar ca a stat cu el pentru ce era el ca persoana. Nu pentru bani, sunt sigura ca ea are mult mai multi decat el. Unele tipe se mai uita si in interior.

| Cristina788 a răspuns:

Cred ca așa a fost să fie, poate că o sa rămână cu el pentru totdeauna.
Mie mi-au ghicit in tarot acum 4 ani si a fost adevarat. Deci fiecare are viitorul dat de Dumnezeu

| aumih16 a răspuns:

Treaba ei! sa fie sanatoasa! sincer o vedeam cu cineva mai rasarit decat dan badea! dar asta este pentru bani cred ca faci orice!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine e Lora? Badea- e unu de vorbeste asa ironic la subiecte politice?
Daca voi nu v-ati uita, ei nu ar mai fi celebrii.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru anonim_4396):

Badea e piticu ala chel si negru de la iumor