| a întrebat:

Am o gramada de intrebari. Poi, 1. Cine asculta Nane? Cui ii plac melodiile lui si ce parere aveti despre melodiile lui? 2. Ce este un pc(nu am inteles sigur de la prietena mea)? 3. Ce melodii romanesti stiti? As vrea cati mai multi cantareti romani cu melodii romanesti foarte bune! 4. Pe cine ati alege dintre : Mutu, Adrian Cristea si Cristiano Ronaldo? 5. Cum este pentru voi prietena/prietenul perfect (ma refer la amic/amica)? ...cam atat big grin multumesc!

Răspuns Câştigător
| GeosBIOS a răspuns:

1. Habar n-am cine-i Nane

2. PC este prescurtarea de la personal cumputer. In traducere computer personal si termenul face referire mai ales la "cutiuta" aceea, pe care o tii sub birou + monitorul pe care le folosesti ca sa instalezi si sa rulezi diverse programe sau sa stochezi date personale.

3. Alea care-s si-n playlist-ul meu aici pe TPU.

4. Pe Cristiano Ronaldo, fotbalistii romani si in general fotbalul romanesc sunt de cacao. Din momentul in care in primele 10 minute a inceput sa sara gazonul de pe National Arena, in meciul Romania - Franta am incetat a mai fi microbist pentru totdeauna.

5. Fata la care-mi sunt dragi si bunele si relele. Toti avem defecte, insa cand tii la cineva cu adevarat ajungi sa le indragesti si nu sa le dispretuiesti.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună, păi 1 ci ne e Nane? 2 Pc în engleză înseamnă personal computer, 3, Melodii românesti sînt multe, începînd de la Fată Dragă, și terminînd cu să o face m lată, 4 Ronaldo, Mutu e înfumurat la fel ca și Cristea, 5 prieten/prietenă perfectă nu există, î mi plac fetele pe tocuri.

| RUDOFL4X4 a răspuns:

1. EU ASCULT NANE SI O SA INCEP SA CANT SPER SA SCOT PRIMA PIESA IN URMATOARELE doua saptamanii 2. pc inseama personal computer 3.parazitii/trei agenti si un logan etc... 4. pe nici unu 5.sa fie sincer si sa te poti increde rest nu mai conteaza