| Sweete a întrebat:

Hey TpU, ce va doriti de craciun?

Cel mai frumos raspuns primeste... FuNdOi

Răspuns Câştigător
| DarQueen a răspuns:

La cum merge lumea, vreau doar pace peste tot, liniște în casă și în suflet.
Nu există nimic pe lume care să mă facă mai fericit decât mă pot face acestea.

2 răspunsuri:
| Sweete explică (pentru DarQueen):

Raspunsul tau e f bun dar mai astept pareri

| AdeeXd a răspuns:

Pai... eu imi doresc o chitara cu o camera foto Nikon. De asemenea mi-as dori sa pot face craciunul intr-un loc de vis, alaturi de familie, care sa fie sanatoasa si foarte bine dispusa. Mi-as mai dori ca intr-o zi parintii sa fie mandri de mine cu rezultatele mele la invatamanat si, normal, ce si-ar mai dori un copil: multe dulciuri si jocuri ciudate vazute la televizor. Dar cel mai mult imi doresc o chitara si sa merg la canto.