| a întrebat:

Chestiile astea cu zodia si mai stiu eu ce (horoscop)...sunt adevarate? E adevarat ce spun unii? De exemplu, citeam aproape in fiecare zi pe net cu mama, ne citeam zodiacul pe ziua respectivahee hee. Numai pe horoscop acvaria intram. Si de obicei, in unele zile, imi cadea prost horoscopul (sunt Capricorn), si pur si simplu acele cateva propozitii imi stricau toata ziua. La scurt timp am renuntat sa mai urmaresc acele horoscoape. Am mai vazut comentarii cum ca sunt niste minciuni, si ele exista doar ca unii oamnei sa-si faca banii. E adevarat? Sau sunt adevarate acele 'preziceri' laughing? Adevarul e ca majoritatea se implineau, ziua imi era asa cum era scris si in horoscop. Numai zilele 'negre' cred ca mi le faceam eu cu mana meahee hee. Deci, nu stiu ce sa cred! Prietenul meu cel mai bun imi spune ca nu crede in din astea. Pana la urma, care-i adevarul? Pot sa cred in horoscop? Dau FUNDA la cel mai precis raspuns love struck. Multumesc kiss

Răspuns Câştigător
| DoKyRo a răspuns:

Acum 3 zile a zis la zodia mamei mele ca o sa primeasca un al 2-lea job. a plecat la munca(e dascal) si cand s-a intors a zis ca i s-a oferit inca o clasa la scoala. avand 2 salarii! deci aia s-a adeverit. si mie ca baiat. mi s'au adeverit cateva chestii despre fata iubita deci posibil sa fie adevarat!

3 răspunsuri:
| xXJustMeXx a răspuns:

Pai adevarul este ca nu te poti impotrivi stelelor si planetelor care "te reprezinta", dar acest horoscop care nu iti cere de exemplu : anul, luna, ziua, ora si minutul (amuzant, nu? ) nu sunt tocmai cele mai precise, adica ele spun in general caracteristicile zodiei respective; intra pe eAstrolog.ro si o sa gasesti niste lucruri mai explicite. Eu sincer cred ca da, aceste lucruri sunt adevarate, daca nu ar fi atunci de ce mai sunt stelele si planetele acelea acolo, undeva ( glumesc rolling on the floor ).

| explică (pentru xXJustMeXx):

laughing ce amuzant esti...

| explică (pentru DoKyRo):

happy In regula!
Multumesc pentru raspunshee hee!
Si...succes in continuare cu 'fata iubita'batting eyelashes! Bafta kiss