| AlleshiaBy a întrebat:

E adevarat ca Zendaya Coleman [ Rocky din Shake it up ] are 1, 70m?

20 răspunsuri:
| LiGhT015 a răspuns:

Da,uite-te aici si vei vedea cu ochii tai http://www.starmania.ro/star/zendaya+coleman_lmrp.html

| alexralu34 a răspuns:

Da este adevarat, are 1, 70 dar are 15 ani si e inalta, dar nu e prea inalta, eu am 12 si am 1, 67 deci mai am 3 cm si o ajung

| Ioananmt a răspuns:

Daca Bella Thorne (Cece) are 1, 62m si Zendaya e mai inalta.Inaltimea e cam 1, 68m-1, 70m

| Tera a răspuns:

Da, e adevat, are 1.70 m. Uita-te aici ca sa te convingi (asa am gasit pe mai multe site-uri) : http://www.starmania.ro/star/zendaya+coleman_lmrp.html

| callmebeautiful a răspuns:

Eu una nu cred

| Noir a răspuns:

Bella Thorne are 1, 52m nu 1.62m! si Zendaya cică 1, 70 ar avea, dar nu prea cred.in serial nu e prea inalta fata de Bella.cred ca in jur de 1, 70m.(1.68-1.69 sau chiar 1.67 ca sa le faca mai mari si rotunjeste).

| alexuts28 a răspuns (pentru Noir):

Nu are cum sa aiba Bellla 1, 52 la 15 ani! Eu am 1, 50 si am 12. Poate Bella are 1, 62 si Zendaya 1, 70 si de asta nu se vede diferenta foarte mare. Oricum mi se pare inalta Zendaya, dar este preferata mea :X

| Dragos4SAD a răspuns:

@alexuts28 daca tu esti prea but ca sa citesti lasate frate.In primul rand Bella Thorne are 13, aproape 14 mai are 20 de zile pana faci 14. Zendaya are 15! nu Bella prostule. Zendaya are 1, 70, Bella 152-153.
Asa ca poti sa zic de toate neamurile.si sa te arunci la balta.

| Noir a răspuns (pentru alexuts28):

Bella thorne are 13 ani.pe 8 octombrie face 14! si daca tu esti asa de dezvoltata fizic la 12 ani nu inseamna ca toata lumea e!

| alexuts28 a răspuns (pentru Noir):

Deci ca sa nu zici tu ca sunt eu aiurita, eu nu am zis inaltimea ei dupa capul meu, ci am cautat pe internet.
Bella Thorne : http://ro.wikipedia.org/wiki/Bella_Thorne
Zendaya : http://www.starmania.ro/star/zendaya+coleman_lmrp.html
In plus este si logic ca are 1, 62 pentru ca nu este mare diferenta intre ele.
Eu nu sunt asa inalta, deci nu poti spune ca " daca tu esti asa de dezvoltata fizic la 12 ani nu inseamna ca toata lumea e! " :P Interesati-va inainte sa vorbiti aiurea.

| alexuts28 a răspuns (pentru Dragos4SAD):

M-am incurcat in anii ei cu cei ai Zendayei.
Zendaya are 1, 70: http://www.starmania.ro/star/zendaya+coleman_lmrp.html
Iar Bella are 1, 62 : http://ro.wikipedia.org/wiki/Bella_Thorne
Cine-i acum" prost "? ( avand in vedere ca sunt fata 8-| )

| Dragos4SAD a răspuns (pentru alexuts28):

Tot tu ramai proasta deci eu am cautat si am gasit 1, 62 si tot tu ramai proasta ca zendaya are 1, 70 asa am zis si eu,+ eu tiam comentat ca ai zis ca Bella are 15 ani.Tot tu ramai proasta

| alexuts28 a răspuns (pentru Dragos4SAD):

In primul rand eu am zis inaltimea corecta, nu ca tine.Stiam ca Bella are 14 ani, dar nu am fost atenta si de asta am zis 15 ani, pentru ca stiam ca Zendaya are 15 tongue.Tu ai zis ca Bella are 152-153, asa ca nu mai zi minciuni ca sa te scoti.Eu am zis, m-am incurcat in anii Bellei cu cei ai Zendayei, pentru ca am avut impresia ca vorbesc despre ea.

| Noir a răspuns (pentru alexuts28):

Uite aici : http://www.cinemagia.ro/actori/bella-thorne-75501/ sa stii ca eu nu dau raspunsuri aiurea. daca tot dau un raspuns macar sa fie cert! desteapta ce esti.(:|

| Noir a răspuns (pentru Noir):

Am trimis un msj editorului si a zis ca este o greseala si o va corecta.bella thorne-inaltime :1.52.winking

| Liluuiila a răspuns:

Eu am 12 ani si am 1.65.

| HeyItsDiana a răspuns:

Da ea are 1, 70 si are 15 ani, mie nu mi se pare ca e inalta rau, e foarte frumoasa si in plus ea a fost si la basket si de aceea este inalta!

| Liluuiila a răspuns:

Si eu sunt la baschet, am 12 ani si 1.70 :o

| Deny_Amii_1997 a răspuns:

Zendaya are 1.78...toate site-urile care zic ca are 1.70 sunt scrise din 2009-2010...acuma e sigur ca are 1.78

| aumih16 a răspuns:

Mie nu mi s-a parut asa inalta