| anonim_4396 a întrebat:

Mai stiti cand am spus ca de anul nou o sa postez pe T/A un fel de "amintire/cadou"?
Ei bine, nu o sa o mai fac, dintr-un anumit motiv bine intemeiat, nu intrebati care este.
Asta nu a fost chiar o intrebare, ci mai mult un anunt, si da, stiu, suna foarte aiurea.

23 răspunsuri:
| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Ce trist.
M-ai dezamagit. crying

Răspuns utilizator avertizat
| Cliar a răspuns:

Ahh, sorry daca par prostul pamantului, dar ce inseamna "T/A" sau ce e mai exact? laughing

| Florentina9210 a răspuns:

Te comporti ciudat..nu te mai recunosc.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Cliar):

T/A inseamna Trivia/Amuzante, e o categorie de aici.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Oamenii se mai si schimba.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Ɗєℓυѕιση):

Lasa, ca tie o sa iti trimit acel cadou printr-un mesaj privatwinking pentru ca esti geamana mea happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru zanacapsunica):

Miw si tie draga asasina vampirwinking

| Ɗєℓυѕιση a răspuns (pentru Mayhem666):

Vleau acuuum. laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru Ɗєℓυѕιση):

Ti l-am trimis pe privat intr-un mesaj happy
Era gata de mult timp, dar il pastrasem pana in dimineata de anul nou.

| Mayhem666 a răspuns (pentru zanacapsunica):

Am inteleswinking

| Ɗєℓυѕιση a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu l-am primit inca. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru Ɗєℓυѕιση):

O sa il primesti, dureaza ceva pana se trimite si pana iti apare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mos Craciun chiar nu exista. sad

| Axely a răspuns:

Te-ai transformat in cartof, paf

| justanotheruser99 a răspuns:

Mi-ai stricat ziua laughing Asta e chiar foarte aiurea...
iar eu eram super curioasa. In fine.

| Cliar a răspuns (pentru Mayhem666):

Ah ok, thanks ca m-ai luminat happy

| sydenextru a răspuns:

Cui dreacu crezi ca ii pasa

| untu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiati ca Domnul Iisus Hristos S-a nascut in ieslea din grajdul casei care apartinea unui batran care face jucarii pentru copii si il numea CRACIUN? De asta Iisus Hristos a binecuvantat pe batranul Craciun si a devenit foarte iubit de toti copiii din intreaga lume, iar copii ii zic batranului MOS CRACIUN!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru untu):

Am uitat povestea asta, imi placea mai mult Sarea in bucate cand eram mica.

| Mieeez666 a răspuns:

Care este?