| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai am realizat ca nu sunt deloc interesat de persoanele 3D, ci mai degraba imi plac persoanele 2D (nu as spune chiar persoane, ci mai degraba personaje/caractere).
Credeti ca asta ar fi o problema?
Nu ma judecati!

11 răspunsuri:
| KenNine a răspuns:

Nu deloc.De ce?!
Si eu de asemenea.

| Mayhem666 a răspuns (pentru KenNine):

Da, dar eu prin "deloc interesat", ma refer cam din orice punct de vedere, chiar si romantic.

| KenNine a răspuns (pentru Mayhem666):

Da mi-am dat seama.

| KenNine a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu esti singurul in situatia asta.

| Staind a răspuns:

Ar putea fi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-ti plac femeile adevarate?

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Care parte din "nu sunt deloc interesat de persoanele 3D" nu o pricepi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Weboo

| HandaSei a răspuns:

Cam la fel și eu... :/

| Clorox a răspuns:

Weeaboo...

| suntsuper a răspuns:

Pentru ca esti marginalizat si ti-ai creat un mecanism la nivel inconstient care te ajuta sa te simti mai putin lasat deoparte