| casandra2222 a întrebat:

Hi TPU caut un desen l-am mai vazut pe internet e un corp de femeie care isi ia jos maieul iar sub maieu nu are decat coaste.dau funda cine mi-o gseste primul!

Răspuns Câştigător
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Da,il am eu.
http://imgur.com/IKzlV
O zi buna.

3 răspunsuri:
| casandra2222 explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Ooooooooooooooooooooo domaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nici nu stiu ucm sa iti multumesc mersi mersi mersi mersi din tot sufletul ai o funda :* mersi inca o data ieri noapte l-am cautat pana la 3 laughing

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru casandra2222):

Cu placerelaughing. Vezi de asta merita sa salvez toate imaginile pe care mi le placlaughing.O zi buna si pace in suflet sa ai@