| AlinArabu a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=NrtHAkAd1YI&feature=youtu .be aceasta este melodia de la intrebarea de mai sus cea cu melodia din reclama aceea din 13 decembrie...deci mai clar, melodia aceasta imi trebuie.va rog cine ma poate ajuta...

2 răspunsuri:
| UNcopac a răspuns:

MS. triniti -all the way to love

| AlinArabu explică (pentru UNcopac):

Multumesc pentru ajutor, dar problema e ca nu gasesc deloc download pentru aceasta melodie. Daca poti si ai timp sa o descarci, te rog, pune aici linkul cu site-ul de unde ai descarcat-o. Inca odata multumesc.