| anonim_4396 a întrebat:

Https://reparatii-calculatoare.eu/
A folosit cineva serviciile acestor domni?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Reinstalare,formtare hard

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dar ce problema ai?

| DoarAlin a răspuns (pentru RAY):

Nu sunt sigur. Dar cred ca am un musafir nepoftit pe pc-ul meu. Ieri parca, am deschis pc-ul si am vazut ca nu pot folosi chrome, windows defender, nimic. Am intrat in folderul chrome, la securitate, si am gasit asta. https://imgur.com/zLhsMYH
Batch. Nu stiu cine e asta. Dar am cautat putin, si am aflat ca e o comanda care practit poate sterge orice de pe pc-ul meu. Am reusit sa fac windows-ul, iar problema a disparut. Cel putin partea cu interzicerea anumitor programe.
Dar chestia aia "batch" inca este acolo. Nu stiu ce face, daca poate afecta pc-ul, sau mai stiu eu. Majoritatea prietenilor mei mi-au spus ca daca nu vad nimic ceva iesit din comun, sa nu fac nimic. Tu ce parere ai?

| DoarAlin a răspuns (pentru RAY):

Multumesc pentru sfat, o sa incerc. Deci sa reinstalez windows-ul si dupa formatare hard disk? E prima oara cand dau formatare la hard.