| Shery a întrebat:

Imi deschid agentie matrimoniala pe TPU.ro laughing am vazut ca sunt multi care se iubesc pe aici, asa ca daca vreti vreo lipeala anuntati si prin agentia Love Match 4 Everyone se rezolvawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi gasesti si mie o fata? Frumoasa, desteapata, casa cu piscina, un lamborghini diablo(negru)si un cont de 1.000.000 euroi(dar nu datorii)rolling on the floorrolling on the floor
P.S.sa fie neaparat bruneta, par lung si carliontat, sanii medii si cu o, operatie la vedere.
Am pretentii? imi gasesti, imi gasesti? a a a a a?rolling on the floor)rolling on the floor

33 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Criticul, hai, renunta macar la operatie, te rog eu...

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fir-ar sa fie criticul, in rest eram precisa.

| lia a răspuns:

Cine ai vazut tu ca se iubeste pe TPU? tongue
Care sunteti ma? rolling on the floor Vrem si noi sa stimhee hee

| lia a răspuns:

Eu nu te-am rugat sa-mi spui parerea ta despre iubire ci, sa-mi spui cine se iubeste pe acest site. Pe cine suspectezi tu? tongue

| lia a răspuns:

@Julian, imi cumpar rochie de mireasa sau de nasa rolling on the floor

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@shery cred ca in cateva zile o sa ai intrebarea stearsa, da' macar sa profit de ocazie.

Vreau sa ma cuplezi cu Flav. Singura nu reusesc.happy

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@shery abia astept. Stau in seara asta cu lumanari big grinbig grinbig grin Imi frec palmele de bucurie smug

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Eu sunt cam blazat de felul meu, dar daca s-a indragostit (virtual) cineva de mine, eu o iau cu mine 10 zile in Polonia gratis (real).
Si acum un copy/paste de ala de pe messenger: "Cine ma iubesteeeee?" laughing

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Asa deci?!
na, eu ma bucur! In sfarsit nu mai sunt atatea fete materialiste, toate-s serioase! Bravo voua! laughing

| Shery explică:

laughing era la misto straight face
daca eram in era comunista, trebuia sa ii cer voie ralucai si sa respir, nu numai sa glumesc laughing

| Shery explică:

@zbenguici: se rezolva laughing

| Shery explică:

@SoftCristi: si acum toate fetele manutele suuus, daca ma iubiti manutele suuus, fara numar laughing

| Shery explică:

@criticul: o operatie la vedere, adica in caz ca nu vede bine sa isi faca operatie u? laughing normal, altfel cum vede ce bombonel are in fata ochilor smugsmug laughing

| Shery explică:

@lia: cine se tachineaza se iubeste smugsmug laughing

| Shery explică:

@Clau: pai sunt eu fata de un singur tub? laughing mie imi trebuie' mai multe, sau tu vrei sa ne lipim provizoriu, ca iti place sa te lipesti cu toate? thinking laughing

| Shery explică:

Daca e de calitate, merge si un singur tub, da' sa-l folosim pe tot laughing

| Shery explică:

@lia: era un raspuns subtil, nu era parerea mea despre dragoste: cei care se tachineaza(pe acest site) se iubesc maxim :X

| Shery explică:

@criticul: am gasit una, dar e satena si cu sanii mari, nu medii... e ok? laughing

| Shery explică:

Shht... sa nu auda clau laughing

| DMV a răspuns:

@SoftCristi: Imi pun niste tencuiala si suvite, fur niste toace de la prietena-mea si "ma duc in moll sa-mi iau fuzda". Ma duci la Varsovia? Te rog, te rog, te rog. Iti scriu versuri metafizice in lirica poloneaza: Miejsce palinka. Oioioioioo. Ioi.

| Moneyandfame a răspuns:

Trist.

| andreea89 a răspuns:

SoftCristi:eu, eu...ma iei?

| jkjhcshbbzmb a răspuns:

Iauzi. ce interesant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Agenție matrimonială virtuală, poate?
Ai aprobarea Ralucăi?
Succes.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa ne lipim noi doi, da nu mai am decat un tub de superglue. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Brigaela, imi pare rau ca te dezamagesc dar, crede-ma ca nu pot renunta la operatie... o gasesc prea sexilove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar asa... cine se iubeste pe TPU?laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi ai raspuns deci si tu vrei laughing,, Picatura ce lipeste, nimic nimic nu dezlipeste!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@shery nu esti fata de un singur tub? laughing laughing
Sau depinde si de efectul fiecarei marci de tub tongue