| 12mariastar a întrebat:

Imi place de un baiat si acel baiat ii place si de cea mai buna prietena a mea si o place mai mult pe ea decat pe mine ce sa fac sa ma placa pe mine mai mult va rog FUNDA

Răspuns Câştigător
| CosminCSM00 a răspuns:

Farmece [ glumalaughing] Pai nu stiu daca ar avea rezultat dar fii pozitiva.cand o sa se certe ei cel mai rau sa fii aproape de acel baiat si sa speram ca te va place mult mai mult...succes

2 răspunsuri:
| DreamingAloud a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic. Lasa totul sa decurga de la sine. Fii naturala, ca daca incerci sa faci ceva doar ca sa iesi in evidenta o sa sara in ochi si nu e bine, si daca tot nu te place, nseamna ca nu a fost sa fie!

| 12mariastar explică (pentru CosminCSM00):

Multumesc pentru rasp tau chiar mi-a mers