| DiiDuu a întrebat:

Imi place de un baiat. Si cea mai buna prietena a mea il place si ea. Dar ea nu stie ca si mie imi place de el, Eu cred ca el ma place putin pe mine si nu ii zic nimic ei pentru ca dupa se va supara daca ii zic pentru ca il place foarte mult [ nu mai mult ca mine ] Si nu stiu cum sa o fac sa isi dea seama cael nu o place. Plizz help me puppy dog eyes funda happy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Încurcată treabă.
Nu ai cum să-l faci!
El decide pe care o va place.
Te pup!

| SunnyDay88 a răspuns:

Vorbesti cu el si vezi exact cine pe cine place si daca ai vreun viitor cu el o anunti si pe ea.(fa propozitii mai scurte)

| boylivgume a răspuns:

Eu zic ca nu ar trebui sa te bagi intre ei,este treba lor,pana la urma oricum ea o sa-si dea seama ca nu o place, totusi este prietena ta, sa te dai la iubitul ei ar insemna curvarie, nu e bine deloc, mai bine ar fi sa te retragi si sa astepti, cu siguranta el nu este potrivit pentru tine daca sta cu cineva pentru care nu are niciun sentiment...

| DiiDuu explică (pentru boylivgume):

Da nu e iubitul ei straight face

| DiiDuu explică (pentru boylivgume):

EL NU E CU EA! eu si ea doar il placem atat...

| boylivgume a răspuns (pentru DiiDuu):

Ahh,scuze! nu am citit toata intrebarea laughing..atunci lasa-l pe el sa aleaga, daca nu da niciun semn, atunci nu te mai obosi!

| andreeaoana99 a răspuns:

Incearca sa ii zici acelui baiat ( Razvan sau Stefan ) devil ca il placi fara ca Sorina sa stie smugsmugsmug