| Anna1993 a întrebat:

Imi puteti da niste statusuri de genul:Ma intrebi daca sunt bine, eu iti raspund :"Eu, ma simt beton... cu inima franta si sufletul spulberat."Nici nu stii cat rau poti sa-mi faci...

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Am intalnit un inger… mi-a soptit sperante… l-am privit orbind… m-a atins visand… l-am parasit plangand…Cand iti voi revedea zambetul atunci imi voi da seama cat te mult mi-ai lipsit.

Am o inima ranita...un sufelet gol.mi-au ramas amintiri care imi spun ca a fost odata si nu va mai fi poate si din vina mea ca te am lasat sa pleci fara sa-ti explic fara sati demonstrez ca pentru mine esti tot tot ce mi-am dorit s singurul motiv de a trai

~ Care din noi (care din noi) oare a uitat Care din noi a inchis ochii si-a plecat Care din noi a gresit de la inceput ( chiar de la inceput ) A fost demult.demult!

Doare atunci cand spui adio unei sperante la care ai visat, dar si mai trist este atunci cand stii ca lupti pentru ceva ce poate nu vei avea niciodata…

Spune-i ca l-am uitat, spune-i ca nu ma mai gandesc la el, spune-i ca nu-l mai iubesc, dar spune-i ca ti-am spus toate astea printre lacrimisad

Si-mi amintesc de noi. de tine. de zilele în care totul mergea bine.

Vreau sa fiu fericita, nu incerca sa ma lovesti.Nu mai insista acum ca ma iubesti.Nu mai suna, renunta la mesaje, stii... Poate voi reveni, daca nu ma vei primi oricum nu voi suferi.

? Ce te face sa crezi ca el era "The one"? Ai crezut ca stai o viata? Dar n-a trecut un an? Ai pus prea mult suflet? Nu-ti face corectie!? N-ai gresit cu nimic? Deci ia-o ca pe o lectie!?

Sa Te intorc| |napo| n’am Sa Te rog.Ma| Bn Sufar Sh Plang O V|ata`nTreaGa sH Blestem ca De tot Praful Sa sE aleaga.;("

Tot ce vad e firm…ard…vise… amintiri… sperante…cred ca un adio e cel mai bun… "

" Hai ramai cu mine… Sau ramai cu bine… Poate asa-i mai bine… Daca nu-ti convine… nimeni nu te tine… Poti sa faci ce vrei de maine… "

Nu ai stiut sa pretuiesti ce ai avut langa tine.dar intr-o buna zi vei regreta.

De multe ori ma-ntreb, oare cat o sa mai tina` Oare cati or sa plece si-or sa vina?`Poate e un drum gresit...E-o poveste fara sfarsit!

Ne privim in ochi ca doi straini ca si cum nimic intre noi nu s`a intamplat.Nu avem curaj sa ne vorbim...Ce usor e sa ne prefacem c`am uitat.Dar ne lipseste tot ce ne-a legat!

•Nu mi-e dor de tine, să stii. Îmi lipseşte doar cel care credeam că eşti!:]

" Nu rani un suflet ce sti ca te-a iubit ca poate pentru tine a plans si a suferit "

Poate ca acum realizezi ca intr-adevar m-ai iubit,Insa e prea tarziu, da-ti seama c-ai gresit,Iubirea pentru tine era un fel de joc usor, Acum ai vrea sa fie bine, dar ranile-inca dor.

Am pus suflet in cateva momente. de azi stop sentimente, o sa rad. o sa traiesc.dar fara sa iubesc.dar nu uitata.vei ramane special in inima mea:X:X.

Candva ti-am spus: " In momentul in care te voi ierta inseamna ca te-am scos din inima mea!"...Acum iti spun doar atat: "Te-am iertat!"

Sa poti sa fii acelasi cand totul e schimbat, sa poti sa fii indiferent cand totul te-a marcat...

->…Imi spun : "Nu-mi pasa!" cand poate ma doare, inima-mi plange dar eu rad mai tare

ღ `♥. şi daca lui ηu`i pasă. miє de Cє mi-ar păsa... ♥`

Un vânt ce bate şi-o vreme rece... acum ştiu... tot ce-i frumos repede trece!

m-am racit de tine si numai imi pasa.ce o sa faci de maine ca eu am alta viatawinking.
asa e mai bine te rog sa ma crezi. uita-ma pe mine chiar de ai sa pierzioh go on

 Pentru mine au contat acele momente cand fara sa vrei m-ai facut fericita...

♥. El a fost d vina ca de fiecare data.Inceteaza fata sa te mai crezi vinovata.Ti.a promis...stiu! Te.a mintit.stiu! El o sa regrete cand e prea tarziu!

♥. Flori uscate`ntr`un buchet. le privesc si te astept, intoarce`te la mine. Nu`mai eu si linistea suntem in camera mea imi e atat de greu fara tine

Dar văd că n.a contat? i timpul trece, acum normal că văd totul la rece!

Ştiu de ce-ai zâmbit, atunci când m-ai privit
Şi mi-ai spus ca fǎrǎ mine nu poţi trǎi
M-ai minţit frumos, fǎrǎ nici un rost

N-am ezitat sǎ alerg pe orice drum ce ducea cǎtre tine
Indiferent cât de uşor sau greu mi-a fost
Acum sunt gânduri fǎrǎ rost.

Tot ce a fost nu va mai fi. Nu mai iubeste din acea zi."

• Ea mai crede si-acum in iubiri ce nu dor. Dar stie ca-n zori toate visele mor. Ea plange in somn si rade prea rar. Dar ea vrea si acum sa te vada macar:X

• ♥ A ramas cenușa speranțelor stinse! (:
♥ Te`ai dus prea departe, n`am putut să te`ajung. Acum plâng în memoria celui mai puternic gând! (:
• ♥ Unde ai dispărut? Când? De ce? Cu cine? Îmi rămâne o imagine și doar niște suspine!

r de privirea ta

3 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Cum iti asterni asa dormi

| Anna1993 explică (pentru mihaelaa18):

Multumesc pentru statusurilove struck

| mihaelaa18 a răspuns:

Nu ai pentru cekiss