| Florentina9210 a întrebat:

In ce perioada a zilei preferati sa mergeti la plimbare: dimineata sau seara?

Eu prefer seara, aer curat si lume putina, sa fiu doar eu cu luna si stelele.

41 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pe la 5 jumate dimineata.

| Florentina9210 explică (pentru Bacemi):

Si atunci e bine, tot aer curat, doar ca e putin frig.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Si eu tot seara prefer.

| Liviu a răspuns:

Noaptea,dupa 11, ceva gen 12, 1 2. Politie alea alea,civilizat,oameni putini, cine e pe strada la ora asta, pare dubios, mmm nu stiu ceva interesant, poti asculta cum 'creste iarba' etc.

| Florentina9210 explică (pentru Liviu):

Nu imi e teama de nimeni. Stiu sa ma lupt.

| Liviu a răspuns (pentru Florentina9210):

Mmm, cu morile de vant ar fi in zadar sa te lupti draguta, e ca si cum ai incerca sa inoti contra apei, mult succes :-> te pup

| Florentina9210 explică (pentru Liviu):

Ma vezi tu mica, dar nu ai idee cat de ambitioasa sunt. Si nu voi lasa pe nimeni sa imi faca rau!

| Liviu a răspuns (pentru Florentina9210):

Mmmm mica mica da ridica, nebunatico

| Kaℓi a răspuns:

Cine se plimba dimineata? dimineata se munceste, se invata, se face piata etc.
Mi s-ar parea ciudat sa vad lume la plimbare dimineata. Poate pensionarii.

| Florentina9210 explică (pentru Kaℓi):

Mai sunt si unele persoane care fac alergarea de dimineata.

| Drimmero a răspuns:

Seara dupa meci!

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

E timpul perfect!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Da,este exact scenariul ideal.

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Ce poate fi mai frumos decat sa te plimbi seara, pe o adiere lina de vant, mirosul acela este de neinlocuit. Sa te uiti in sus sa privesti la cerul instelat si la luna de o frumusete mirifica.
Si nu in ultimul rand ce e mai frumos si mai frumos decat sa te plimbi si persoana iubita, mergeti ce mergeti, va opriti sa va sarutati si tot asa ..bine te plimbi si singur daca nu ai incotro.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Mai ales sa fie vara, anotimpul inimii mele!

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Da.mi-ai adus in minte niste momente.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu prea prefer sa merg singur laughing

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

Mai ai si pretentii Bobo laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Pai da... cineva trebuie sa ma ia ^_^

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

Mergi cu mine si cu Rares la plimbare? Te luam noi big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Dar hai repede ca sunt racit laughing

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

Nu, nu. Nu vreau sa ma inbolnavesc si eu. Sunt sensibila!
Next time. laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Plang sad

| sublime89 a răspuns:

Lasa-ma sa ghicesc: te plimbi seara pentru ca esti pasionata de astronomie. (daca zici de luna si stele). Iei si un telescop cu tine cumva?hee hee

| Florentina9210 explică (pentru sublime89):

Intrebarea este strict legata de ce perioada a zilei preferati, nu de ce fac eu sau de ce sunt pasionata!

| R0R0 a răspuns:

Și eu prefer seara.

| AccountDeleted a răspuns:

Tot seara e mai placut. Si eu prefer seara sa ies la o plimbare. Hai sa iesim amandoi big grin

| Florentina9210 explică (pentru AccountDeleted):

Hai! big grin Eu aduc semintele si tu sucul.

| AccountDeleted a răspuns (pentru Florentina9210):

Si trandafiru' unde ramane?

| Florentina9210 explică (pentru AccountDeleted):

Ce romantic esti. Intotdeauna mi-a placut latura aceasta la un baiat.

| AccountDeleted a răspuns (pentru Florentina9210):

Pai o fata minunata ca tine, trebuie sa fie tratata cu aceasta latura. happy Meriti din plin sa fii cu finete si romnantism, sa te simti respectata si lejer placuta (^_^) kiss

| Florentina9210 explică (pentru AccountDeleted):

Pacat ca majoritatea cu care am vorbit au fost cam ''incompetenti'' la aceasta latura pana acum...

| AccountDeleted a răspuns (pentru Florentina9210):

Pana acuma... dar nu toti baietii sunt exact la fel. Bineinteles ca se gasesc cam greu. Dar acum ai intalnit happy puppy dog eyes

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Prefer sa ies ziua dar si noaptea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare grijă la băligile lăsate în urmă de cireada de vaci a satului.

| Florentina9210 explică (pentru anonim_4396):

Ce pot spune, am noroc. In zona unde locuiesc, nu trec asa ceva pe drum. Poate o fi prin alte zone.

| MistretulPufos a răspuns:

Seara deoarece e mai linistit si nu "imi intra soarele in ochi"

| RoryM a răspuns:

Si eu tot seara.
Mai ales sa fie cer plin cu mii si mii de stele.
Imi da o stare libera parca pot face orice.

| GabrielICG a răspuns:

Seara sunt in elementu meu laughing, luminile, stelele, racoare. mult mai placut seara

| Florentina9210 explică (pentru GabrielICG):

Se pare ca nu sunt doar eu singura in elementul meu laughing