| Florentina9210 a întrebat:

In ce perioada a zilei preferati sa mergeti la plimbare: dimineata sau seara?

Eu prefer seara, aer curat si lume putina, sa fiu doar eu cu luna si stelele.

41 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Și eu prefer seara.

| GabrielICG a răspuns:

Seara sunt in elementu meu laughing, luminile, stelele, racoare. mult mai placut seara

| Florentina9210 explică (pentru GabrielICG):

Se pare ca nu sunt doar eu singura in elementul meu laughing

| sublime89 a răspuns:

Lasa-ma sa ghicesc: te plimbi seara pentru ca esti pasionata de astronomie. (daca zici de luna si stele). Iei si un telescop cu tine cumva?hee hee

| Florentina9210 explică (pentru sublime89):

Intrebarea este strict legata de ce perioada a zilei preferati, nu de ce fac eu sau de ce sunt pasionata!

| Bacemi a răspuns:

Pe la 5 jumate dimineata.

| Drimmero a răspuns:

Seara dupa meci!

| Florentina9210 explică (pentru Bacemi):

Si atunci e bine, tot aer curat, doar ca e putin frig.

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

E timpul perfect!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Da,este exact scenariul ideal.

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Ce poate fi mai frumos decat sa te plimbi seara, pe o adiere lina de vant, mirosul acela este de neinlocuit. Sa te uiti in sus sa privesti la cerul instelat si la luna de o frumusete mirifica.
Si nu in ultimul rand ce e mai frumos si mai frumos decat sa te plimbi si persoana iubita, mergeti ce mergeti, va opriti sa va sarutati si tot asa ..bine te plimbi si singur daca nu ai incotro.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Mai ales sa fie vara, anotimpul inimii mele!

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Da.mi-ai adus in minte niste momente.

| AccountDeleted a răspuns:

Tot seara e mai placut. Si eu prefer seara sa ies la o plimbare. Hai sa iesim amandoi big grin

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu prea prefer sa merg singur laughing

| Florentina9210 explică (pentru AccountDeleted):

Hai! big grin Eu aduc semintele si tu sucul.

| AccountDeleted a răspuns (pentru Florentina9210):

Si trandafiru' unde ramane?

| Florentina9210 explică (pentru AccountDeleted):

Ce romantic esti. Intotdeauna mi-a placut latura aceasta la un baiat.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Prefer sa ies ziua dar si noaptea.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Si eu tot seara prefer.

| AccountDeleted a răspuns (pentru Florentina9210):

Pai o fata minunata ca tine, trebuie sa fie tratata cu aceasta latura. happy Meriti din plin sa fii cu finete si romnantism, sa te simti respectata si lejer placuta (^_^) kiss

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

Mai ai si pretentii Bobo laughing

| Florentina9210 explică (pentru AccountDeleted):

Pacat ca majoritatea cu care am vorbit au fost cam ''incompetenti'' la aceasta latura pana acum...

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Pai da... cineva trebuie sa ma ia ^_^

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

Mergi cu mine si cu Rares la plimbare? Te luam noi big grin

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Dar hai repede ca sunt racit laughing

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

Nu, nu. Nu vreau sa ma inbolnavesc si eu. Sunt sensibila!
Next time. laughing

| AccountDeleted a răspuns (pentru Florentina9210):

Pana acuma... dar nu toti baietii sunt exact la fel. Bineinteles ca se gasesc cam greu. Dar acum ai intalnit happy puppy dog eyes

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Plang sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare grijă la băligile lăsate în urmă de cireada de vaci a satului.