| Florentina9210 a întrebat:

In ce perioada a zilei preferati sa mergeti la plimbare: dimineata sau seara?

Eu prefer seara, aer curat si lume putina, sa fiu doar eu cu luna si stelele.

41 răspunsuri:
| Florentina9210 explică (pentru anonim_4396):

Ce pot spune, am noroc. In zona unde locuiesc, nu trec asa ceva pe drum. Poate o fi prin alte zone.

| RoryM a răspuns:

Si eu tot seara.
Mai ales sa fie cer plin cu mii si mii de stele.
Imi da o stare libera parca pot face orice.

| Florentina9210 explică (pentru RoryM):

Esti de-a mea!

| Liviu a răspuns:

Noaptea,dupa 11, ceva gen 12, 1 2. Politie alea alea,civilizat,oameni putini, cine e pe strada la ora asta, pare dubios, mmm nu stiu ceva interesant, poti asculta cum 'creste iarba' etc.

| Florentina9210 explică (pentru Liviu):

Nu imi e teama de nimeni. Stiu sa ma lupt.

| MistretulPufos a răspuns:

Seara deoarece e mai linistit si nu "imi intra soarele in ochi"

| Liviu a răspuns (pentru Florentina9210):

Mmm, cu morile de vant ar fi in zadar sa te lupti draguta, e ca si cum ai incerca sa inoti contra apei, mult succes :-> te pup

| Florentina9210 explică (pentru Liviu):

Ma vezi tu mica, dar nu ai idee cat de ambitioasa sunt. Si nu voi lasa pe nimeni sa imi faca rau!

| Kaℓi a răspuns:

Cine se plimba dimineata? dimineata se munceste, se invata, se face piata etc.
Mi s-ar parea ciudat sa vad lume la plimbare dimineata. Poate pensionarii.

| Liviu a răspuns (pentru Florentina9210):

Mmmm mica mica da ridica, nebunatico

| Florentina9210 explică (pentru Kaℓi):

Mai sunt si unele persoane care fac alergarea de dimineata.