| FreddieM a întrebat:

În cultura anglo-americana, exista unele tradiții legate de aducerea pe lume a unui bebeluș, și anume,,, shower baby și gender reveal''. Unele țări, nefiind în gradul sa creeze propriile tradiții, au început sa le copieze, ba chiar păstrând aceleași denumiri.
Curiozitatea me ar fi dacă a ajuns și la românași moda asta, sau încă ne tinem propriile tradiții?
Cheers

1 răspuns:
| 1onur a răspuns:

Cine se leagă de bebeluși și copii și Dumnezeul să se lege de ei de cel puțin 1000000 ori mai rău si mai rău să-le facă.