| SatanaInIzmene a întrebat:

În trecut ai fost CINEVA, în prezent ești NIMENI și viitorul sună PROST! Cum te simți?!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as simți trist, având în vedere că, în trecut am fost o persoană importantă, în prezent am ajuns un nimeni, iar viitorul va fi aspru. Cum se poate o asemenea schimbare? O zi buna!

| SatanaInIzmene explică (pentru anonim_4396):

Și eu care credeam că te-ai simți furios, supărat pe tine că ai decăzut.Dornic de revenire, nu de plafonare etc.De ce rămânem unde ne asează viața și nu încercăm să luăm ce-i al nostru?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil aş avea o părere destul de proastă despre mine şi aş încerca să mă ridic încetul cu încetul.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Ma doare putin maseaua, in rest sunt okhee hee
Tu cum te mai simti?

| neca a răspuns:

Nostalgic, mi-e dor de vremurile bune

| SatanaInIzmene explică (pentru мιнαɛℓα36):

Efervescent! Am o poftă nebună de viață și de caterincăwinking
Să iei Tador, pentru măsea.E cel mai bun.