| anonim_4396 a întrebat:

Incepe scoala ce ziceti?crying

Răspuns Câştigător
| stejara2 a răspuns:

Incepe, si iti urez succes, note mari si mult curaj.
Nu mai plange, mai tarziu vei rade ca acum erai stresata, fara carte nu ai parte!

3 răspunsuri:
| Stefania96dfg a răspuns:

Pai...la inceput o sa-mi fie greu, foarte, mai ales cu trezitul de dimineata, niciodata nu m-am obisnuit cu trezitul la 7:20 si sunt in clasa a6a. Sper sa fie bine. Si stiu ca daca acum imi pare rau ca se termina minunata vacanta, luni o sa ma intalnesc din nou cu toti colegii si o sa fim ca inainte, o sa uita ca a fost vacanta. Totusi, cateva zile o sa fie greeeeeu, mai ales ca se dau si testele de recapitulare crying ...Succes in noul semestru

| alexia222 a răspuns (pentru stejara2):

Multumesc si tie la felhappy

| stejara2 a răspuns (pentru alexia222):

Multumesc, pentru mine nu mai e nevoie, doar pentru baiatul meu care deja de doua saptamani a inceput scoala(fiind student)
Fruntea sus, va fi totul bine, toti trecem prin asta, conteaza sa avem ambitie si sa mergem si mai departe, succes!