| Supicadepui a întrebat:

Intrebare de 100 de puncte (for boys)
De ce ai sterge o poza imediat dupa ce ai primit un like de la o anumita persoana? Ce impact puternic sa fi avut ca sa reactioneze asa?

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Urasti acea persoana si nu mai vrei sa stii nici macar de existenta ei!

| Supicadepui explică (pentru lpavel):

Nu cred ca e asta. Adica persoana respectiva dadea prima like-uri, chestii, trestii, iar cand a venit vremea sa primeasca, si-a sters poza.
De ce? De ura nici nu poate fi vorba!

| MilesAway a răspuns:

Si-a sters poza dupa de i-ai dat like spui? rolling on the floor Pai contextul e vag, dar avand in vedere ca spui ca si el ti-a mai dat tie likes atunci nu poate fi vorba ca nu te agreaza. O fi realizat ca nu-i place poza respectiva abia dupa ce a postat-o sau o alta pers. i-o fi scris in privat ceva legat de acea poza ce nu i-a priit si doar ca o coincidenta si-o fi sters-o abia dupa like-ul tau.
Insa zic ca era mai simplu sa-l intrebi pur si simplu pe el decat sa postezi tu aici asa dilema existentiala.

| RAY a răspuns:

O urasc si o iubesc in acelasi timp =stiu e complicat de inteles

| kar1GaNNN a răspuns:

Doar barbatii slabi fac chestia asta.

| OldSoul a răspuns:

Pentru ca se astepta sa primeasca mai multe like-uri in acel timp, si cand a vazut ca are doar 1 like, a constatat ca nu e o poza asa de reusita, prin urmare a decis sa o stearga.
O alta posibilitate e ca poza respectiva sa fi fost incarcata din greseala, odata cu primirea like-ului a constatat asta, si prin urmare a sters postarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drame de copii de gradinita.
Nu mi s-a intamplat asa ceva tocmai pentru ca nu am ce sa discut cu astfel de persoane.