| VelvetLight a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Va plac fetele cu parul lung sau scurt, tunse gen p! nk sau sore mihalache (tunsoare pixie)? Astept cat mai multe pareri happy

9 răspunsuri:
| kzd a răspuns:

Fetele cu parul lung big grin

| TeoPT a răspuns:

Imi plac fetele cu parul lung, parul scurt nu mi se pare deloc atragator la o fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Știi că există fete tunse asimetric despre care poți spune că au părul ba lung, ba scurt, nu laughing?

| TeoPT a răspuns (pentru anonim_4396):

Alea intra in categoria "ciudatenii"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Mulțumesc de apreciere laughing.
De fapt, m-am tuns săptămâna asta, la spate sunt aproape periuță și pe laturi am păr relativ lung. Dar e adevarat, sunt o ciudățenie... dar nu din motivul ăsta! laughing

| TeoPT a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce naiba ai facut tampenia de a te tunde asa? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Chiar vrei să afli? Ți-aș zice în privat dacă într-adevăr îți pasă :l. E o problemă medicală. Și, ca să nu arăt ca naiba, m-am făcut asimetrică.

| TeoPT a răspuns (pentru anonim_4396):

Ah, ok. Am crezut ca ai vrut sa te tunzi asa din senin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Vezi că ți-am lăsat mesaj pe TPU cu motivulwinking.
O să mă crezi o ciudată după aia.
Cu toate astea, mi se pare că îmi stă mai bine decât înainte.
Oricum, de abia aștept să ne vedeeeem.