| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea este adresata celor care urmaresc emisiunea Next Star. Voi cine ati fi vrut sa castige?

4 răspunsuri:
| DomnisoaraPopulara a răspuns:

Pai ultima data a castigat Omar iar eu cred ca a meritat sa castige

| mona a răspuns:

Exact cine am vrut a castigat

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mona):

Mie mi-ar fi placut sa castige Teodora. Ma intreb de ce romanii nu vad ca si noi avem copii minunati la noi in tara; in loc sa aleaga ceva din folclorul roman l-au ales pe Omar, care a cantat ceva din folclorul arab. Oare de ce nu a cantat si ceva in romana pentru a ne putea da seama care este vocea sa; cine stie daca are intr-adevar voce; asa melodia nu este cunoscuta si nu ne putem da seama. Cel putin asta este parerea mea.

| mona a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta-i Romania....pe undeva ai mare dreptate!