| Blackbutterflies1234567891011121314151617181920 a întrebat:

Iubita vorbeste cu fostul acesta fiind si el intr.o relatie, el i tot cere nr de tel ea ii spune ca il va da atunci cand va fi singur ar trebui sa insemne cv asta? si de mine uita uneori mi se pare putin schimbata mai rece dar imi spune ca ma iubeste, oare minte?

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

S-ar putea ca inca sa-l iubeasca pe fostul, dar dupa cele spuse de tine e sigura ca nu trebuie sa fie cu el(cand va fi singura? ea este cu tine, deci nu il va da prea curand)Zici ca se comporta rece cu tine, poate ai dreptate si n-are sentimente pentru tine ci inca mai are pentru fostul

2 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Da ba, il iubeste si pe tine te lasa. Stai calm, cred ca sunt doar niste iluzii, vorbeste cu fatuca, si spune-i pe cine sa aleaga.

| Blackbutterflies1234567891011121314151617181920 explică (pentru zurick):

Am intrebato o data ce vrei sa zici prin "iti dau nr cand o sa te desparti de aia" si am primit replica"el nu o sa se desparta de aia fiindca e de un an jumatate cu ea "... Problema e ca ea imi zice ca ma tot supar din chestii simple daca are ea dreptate spuneti-mi voi cum sa reusesc sa nu mai fac asta pentru ca am luptat mult ca sa ajungem sa fim impreuna si mi s.ar parea total aiurea sa ne despartim din motive aiurea cred, cum ar fi o conversatie pe fb cu el, dar mie imi sunt scosi ochii daca eu vb cu fosta sau cu o alta fata care imi e doar amica si ea are impresia ca se da la mine, stiu ca fac asta unele dintre ele insa eu nu le dau de inteles nimic, si cand mai avem discutii pe teme din astea ea nu vrea sa vb la tell sa lamurim treaba sau asa, fiindca are impresia ca ii reprosez anumite lucruri si se baga la somn, dar eu vreau doar sa vb si sa ne intelegem atata tot, uneori mi se pare prea incapatanata, mi se pare ca ea vrea sa fie totul ca ea sau deloc...