| LadyM_8234 a întrebat:

La ce ora e Nini pe Disney Channel? De ce nu mai e la 9 :25 ca aseara?

42 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur au luat o pauza. dar ar trebui sa anunte si ei... da ce sa faci. program dezorganizat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu mai este nini si mie nu imi place ca nu mai este eram o fana mare si sunt a telenovelei (nini) dar daca stiti cand v-a incepe va rog sa scrieti pe acest site sunt inebunita ca nu mai este nini!crying( crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conform unui articol aparut pe protvmagazin.ro telenovela Nini va reveni in luna martie in grila de programe la Disney Channel cu un nou sezon. Asa ca trebuie sa va inarmati cu rabdare si sa asteptam revenirea frumoasei telenovele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai incepe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa...nu mai e deloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot postul DISNEY CHANNEL TV este foarte dezorganizat si asa a fost din todeauna si nu se va schimba.N-ati vazut ca episoade noi dau doar sambata? Nici nu mai sti ce s-a intamplat! Si mai ales cu NINI pana in martie...Ar trebui sa anunte si ei macar dar oricum disney channel este un program cu totul groaznic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate incepe din 28 februarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ba voi sunteti prosti il baga iar din 1 martie!happy

| LoveAngel_3997 a răspuns:

Este la 22:00

| Sophy a răspuns:

Vezi ca nu l-au bagat din 1 martie?happy

| Jenna a răspuns:

Incepe in luna martie!

| andreea_9407 a răspuns:

Eu stiu ca sambata si duminika este de la 9:25
va rog daca aflati la ce ora e sa-mi ziceti si mie p cristina_daniela62